Статті

 

 

 

 

Створені моделі весільних суконь за останні 20 років, характеризуються різноманіттям кольорової гамми та неординарним вибором тканин і текстур. Були представлені багаточисленні колекції звичних та екстраординарних моделей з невеликим та подовженим шлейфом, від  скромних до відвертих та сміливих моделей суконь для сучасних леді прямого крою, середньої довжини та з довжиною міді. 

Далі »

 

 

Літо – найтепліша пора року, але саме тоді більшість закоханих пар планує поєднати свої серця шлюбними узами. Сповнені елегантності і аристократизму, жіночності та витонченості, легкості і чарівності – такими бачать наречених майбутнього літнього весільного сезону дизайнери «WellesMir».

Далі »

Кожна наречена чекає того дня, коли вона буде відчувати себе самою красивою і щасливою жінкою в оточенні родичів, друзів і всіх тих, хто буде вітати її та нареченого в день їхнього свята.

Далі »

Деякі події життя зобов'язані бути незабутніми. І весілля одне з таких. Місія нашої компанії – допомогти Вам зробити цей день приголомшливим. І в прагненні досягти мети, ми використовуємо всі доступні ресурси.

Далі »