Статті та новини весільної моди від WellesMir

Статті

 Християни мають радісну можливість зблизитися з Ісусом через Святе Причастя. Цій події передує сповідь і дотримання посту. Маленьким дітям дозволяється приймати Євхаристію відразу після Хрещення і Миропомазання до певного часу без сповідання.

Далі »

Весільні сукні-бюстьє давно стали класикою. Кожен рік знамениті бренди представляють їх на модних подіумах, і з кожним роком вони як і раніше стають дедалі актуальнішими, особливо після виходу фільму «Війна наречених». Такий наряд бездоганно підходить для весілля в теплу пору року.

Далі »

Мереживо міцно закріпило свої позиції у wedding fashion. Мереживні весільні сукні вважаються найбільш ніжними, жіночними і романтичними нарядами для наречених. Вони користуються стабільним попитом у кожному сезоні, і тут ви можете ознайомитися з найкращими актуальними моделями мереживних весільних суконь від українського виробника WellesMir.

Далі »

Зміна образу під час весільного торжества досить актуальна серед сучасних наречених, особливо тих, які не є прихильницями консерватизму. З'явитися на церемонію в розкішному вбранні, напередодні розважальної програми змінити його на більш зручне, а для першого танцю молодят вибрати іще щось особливе – ідея приваблива, тільки для дуже сміливих дівчат.

Далі »